- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
0
@clyde Nie, prawo uważam jest tutaj uważam aż nazbyt surowo użyte, bo imo w praktyce nie jest... » Czytaj dalej
162 odpowiedzi
MirusAmisz
40
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
BulaKG
1
Zakupy - duże raz na tydzień czy mniejsze kilka x w tygodniu?
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
2
Czy jakiś Polak już wygrał w przeszłości Premier League czy Kiwior będzie tym pierwszym?
24
@msmsms Wasilewski z Leicester, Kuszczak z Man Utd
2
@kubix05 To tak samo wygra Kiwior hahah
0
@kubix05 Wasilewski chyba oficjalnie nie wygrał, bo za mało meczów rozegrał.
0
@tristan87 wasil był po prostu w drużynie.
0
@tristan87 Może i tak, też mi się to przypomniało, choć na trasnfermarkt ma przyznany tytuł
https://www.transfermarkt.pl/marcin-wasilewski/profil/spieler/16947
0
@tristan87 Żeby oficjalnie zostać mistrzem kraju wystarczy być zarejestrowanym do rozgrywek, a on był i zagrał w 4 spotkaniach.
Medal ma.
0
@Criss18Barca https://www.sport.pl/Zczuba/7,138263,20037291,marcin-wasilewski-rozwiewa-watpliwosci-zwiazane-z-medalem-za.html
3
@Criss18Barca @tristan87 @kubix05
"Żeby oficjalnie zostać mistrzem kraju wystarczy być zarejestrowanym do rozgrywek, a on był i zagrał w 4 spotkaniach"
Nieprawda. Chyba, że zmienili przepisy.
"Według przepisów medal z automatu dostają piłkarze, którzy rozegrali w mistrzowskim sezonie przynajmniej 5 spotkań. Nie oznacza to jednak, że Wasilewski nie ma już żadnych szan na medal. Kluby dostają bowiem 40 krążków do rozdysponowania według własnego uznania. Wszystko zależy teraz od władz Leicester."
Według przepisów Wasyl nie jest mistrzem, ale klub zapewne mu medal dał, bo mieli te 40 krążków. U Kuszczaka jest ta sama sytuacja. W sezonie 2008/09 też rozegrał 4 spotkania. Inna sprawa, że bez tego sezonu i tak 3 razy zdobył PL, gdzie rozegrał już przepisową liczbę spotkań.
Ogólnie kluby starają się omijać ten "głupi" przepis i albo piszą do władz PL, albo robią tak jak Leicester.