La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1596 Culés

5

Piękna sprawa z transferem Kiwiora do Arsenalu! I wcale nie oznacza to braku gry dla Jakuba, z Gabrielem czy Salibą ciężko wygrać będzie pierwszy skład, ale o tego trzeciego z Holdingiem (chyba, że go nie doceniam) może spokojnie rywalizować i przy jakiś zawierzaniach czy kontuzjach mógłby sobie pograć, a nawet jeśli nie to taki 3 obrońca w pucharach sobie sporo pogra.

Świetna sprawa, że w tak młodym wieku trafiłby do wielkiego klubu, ligi i do świetnego sztabu gdzie może się kapitalnie rozwinąć co byłoby mega dobre dla niego jak polskiej kadry patrząc na dalszą przyszłość. Najważniejsze żeby na treningach dawał z siebie wszystko i nie wyglądał słabo, a w przyszłości mógłby stać się ważną częścią Arsenalu, a ma czas na poprawę gry bo ma dopiero 22 lata. Do tego Arteta ma jaja żeby dawać grać bardzo młodym zawodnikom.

3

@Kamiloza91 patrząc z drugiej strony to 22 latek idzie siedzieć na ławke do lidera Premier League :) I nie będzie miał czasu na nauke i spokojne granie, tam będzie z każdego błędu rozliczany. Miał kilka lepszych opcji do wyboru na spokojne granie w pierwszym składzie.

3

@Kamiloza91 Ja uważam że będzie szybka weryfikacja. I wypożyczenie do Championship....

konto usunięte

0

@Hubsao Ale mistrzostwo Anglii przynajmniej wleci do CV

0

@Rust_Cohle i dużo pieniążków na koncie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?