La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

1

Dawać City cisnąć chłopaki 1:2

konto usunięte

0

@Encore xD
A za 2dni się będzie spuszczał do Antonego i Bruno oraz Ten Haga

0

@Rust_Cohle Nie kibicuje nikomu z Anglii

konto usunięte

0

@Encore widać post wyżej xD

1

@Encore przecież widać ewidentną sympatię z MU

konto usunięte

1

@barcelonaLM a wczoraj czy tam przedwczoraj pisał, ze kibicuje Lester xD
Dzisiaj już nikomu

1

@Rust_Cohle @barcelonaLM No lubie i City i United

konto usunięte

1

@Encore Ty wczoraj pisałeś, ze Lester kibicujesz xD

0

@Rust_Cohle No tak i co z tego?

konto usunięte

1

@barcelonaLM xd
https://zapodaj.net/images/93a54d776116d.jpg
Chłop ma dwubiegunówke xD
- nie kibicuje Nikomu w Anglii
- Kibicuje Lester nie United
- no lubię i City i United
- no i co z tego?
XD nieźle @Encore

0

@Rust_Cohle Gdzie tu dwubiegonowosc?Nie mozna kibicowac/lubic kilku zespołów?

konto usunięte

0

@Encore Chłopie pisałeś 5minut temu, ze ty nikomu z Anglii nie kibicujesz xD
Wciąż mam Ci tłumaczyć gdzie jest tu dwubiegunowość? XD

0

@Rust_Cohle Kibicuje wszystkim zespolom w Anglii pasuje ci?

konto usunięte

0

@Encore mi nie musi pasować, ale ewidentnie coś Ci się styki przepaliły ziomek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?