- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
77
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Faro
12
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
36 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
0
Ktoś może polecić jakiś Smart zegarek którzy mierzy puls robi EKG i inne czary?
Z tych tańszych szukam propozycji
0
@sonek mam od pół roku Huawei Watch Fit.
Tani jak na funkcjonalność i bardzo dobry. Koszt około 400 złotych.
0
@gaucho104
Ale Huawei ? :/
0
@sonek ja jestem bardzo zadowolony, a wcześniej miałem 2 garminy. Wiadomo że to nie ta półka ale szukałem czegoś taniego z pomiarem tętna, dotlenienia etc i muszę przyznać że się nie zawiodłem.
0
@gaucho104
Chodzi to dobrze z Androidem?
0
@sonek bardzo dobrze. Ja jestem mega zadowolony. Żywotność baterii również spoko i przy okazji nie wydajesz astronomicznych pieniędzy :)