La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 999 Culés

0

WCZORAJSZY MECZ

Radość wielka ze względu też na styl - oglądałem tylko obszerne skróty ale to co widziałem było piekne:) Kryzys nie kryzys to wciąż wielki Real pokonany.

A u nas było trochę tego co mi się podobało za Guardioli czy Enrique.

Wszystkie bramki prawie to wynik pressingu 30-40 metrów od bramki rywala i szybki atak, nie podanie do boku czy do tyłu tylko od razu atak nie pozwalający ustawić się rywalowi. I o to w tym chodzi tak najłatwiej strzelić bramki. Kiedyś o tym Guardiola mówił w jakimś wywiadzie.

Patrzcie pierwsza barmka np. odzyskanie piłki i Pedri bardzo mądrze konkretna szybka piłka do Lewandowskiego do przodu akcji, nie w bok nie holowanie piłki tylko konkret.

Brawo, brawo brawo:)

oby to był dobry prognostyk:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?