La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1355 Culés

0

Za ile byście sprzedali Erica Garcie???
Ja myślę że powinno być to w granicach 25-30mln.
Barca ma świetnych obecnie genialnych stoperów a Eric nie jest jakimś plackiem, zazwyczaj gra co najmniej dobrze ale lubi błąd popełnić.
Jest bardzo młody i może nigdy nie będzie stoperem na poziom tych najlepszych klubów jak Barca(oczywiście nie w tej chwili),Real, Liverpool,Bayern czy City ale półkę niżej już tak.

0

@Roobo Jak gość jest obecnie 5 do gry, nawet za paralitykiem Alonso, to ile może być realnie warty? To nie jest Araujo, czy Kounde, o których kluby by się zabijaly. Pewnie odejdzie ten Eric za jakieś grosze, albo w wymianie

0

@Ptasior Przecież na tą chwilę 20-30mln to są grosze szczególnie dla klubów z Premier League.
Nie ma podjazdu do Araujo czy Kounde ale oni są warci co najmniej 60mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?