La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

konto usunięte

2

Mudryka miałem okazję oglądać 3 razy na żywo, imponujący zawodnik który z realem robił co chciał. Swoją drogą real w ostatniej minucie strzelił gola na 1:1... strasznie szkoda było tej okazji. Mam nadzieję, że Mudryk zostanie ponieważ przyjemnością będzie oglądanie go po raz 4.

0

@Crystal37 Też idziesz na meczyk z Rennes?

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Będę, bilet dawno kupiony, mam nadzieję, że przejdą dalej a w kolejnej rundzie przyjedzie Barcelona :)))

Ps. Zdarłem gardło kibicując przeciwko realowi, kibice w białych koszulkach będąc naokoło mnie trochę w szoku cicho byli gdy Mudryk grał swój futbol między innymi dla mnie ;p

0

@Crystal37 U nas na sektorze, też był niezły młyn, większość dopingowała ukraińców, a kibice Realu niczym pikniki na Camp Nou, po cichutku i jedynie zachwyty nad Viniciusem, gdzie akurat w tym meczu grał mega słabo xD

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Zapewniam, że byłem tam gdzie ty i mocno za Szachtarem ;))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?