La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 897 Culés

6

Fajdka to trafnie podsumował trener żużlowy Marek Cieślak. Niestety Paweł co roku obraża się o wyniki głosowania. Zamiast pogodzić się z całą sytuacją, tak obwinia cały świat o dalekie miejsce w plebiscycie, którego nie powinno się brać na serio..
Zachowanie Fajdka przypomina obrażonego przedszkolaka, któremu zabrali lizaka..

0

@Czajka90 Ale o co On się tak właściwie pluje? Podziękować, odebrać nagrodę, pogratulować innym i do domu, a nie co roku po plebiscycie jest jakaś afera z jego udziałem.

7

@Czajka90 Polski Cristiano Ronaldo

0

@Czajka90 chłop ma trochę racji, co roku jest najlepszy na świecie w tym co robi a ciągle jest pomijany. Miejsca pod koniec 10 nie są dla niego satysfakcjonujące

0

@FCB24 No to tym bardziej nie powinien pruć się o wyniki śmiesznego plebiscytu, który potrzebny jest jak świni siodło...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?