La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

2

Barcelona - gra

czy gra jaka jest to wina piłkarzy czy trenera różne są zdania

ale kurde czekam na Barcelonę zapierdzielającą i pięknie grającą i tego oczkuje

kur..przecież my nie mamy pachołków w drużynie, jeżeli Xavi nie potrafi ich zmotywować to i jego problem i odpowiedzialność

odpuszczać mecze i nie przykładać się to mogli Iniesta, Xavi, putol, Messi bo oni wszystko w piłkce wygrali dosłownie

a jakim prawem Depay czy kilku jeszcze innym się nie chce, noź kur.. w porówaniu z tamtymi to w piłce gówn...widzieli i gówn..wygrali

więc i na gówn...zasługują

chce widzieć walkę, zaangażowanie, dumę i chęć wygrywania każdego meczu, a jak jakiemuś piłakrzowi się nie podoba to na ławkę i prosze nie grać choćby to miała nawet być Lewy czy Dembele

mama nadzieję że Xavi tak podejdzie do zespołu teraz w najbliższych miesiącach bo dosyć już tego marazmu i gówn...jakości w grze naszych

amen

Visca El Barca;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?