La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

Patrze na skoki i zadaje sobie pytanie. Kubacki, Żyła, Stoch, Wąsek. Ok oni w kadrze jeszcze muszą być. Wąsek jest młody, mamy trzech starszych. To po jaką cholere tam jeszcze jest statysta Hula? Albo te Zniszczoly, Wolne? Lepiej opłaca się dać Habdasa i innych juniorów do kadry A. Bo co za różnica który odpadnie? Hula to już jest Old boy. A taki Habdas np będzie odpadał raz, drugi, trzeci, ale za dziesiątym razem mu się uda. Będzie nabierał doświadczenia itp. Przecież taki Hula i reszta starszych to nie jest żadna gwarancja punktów.

0

@VegetaPolska Wolnego jeszcze bym nie skreślała,miewał bardzo dobre sezony a w prawdzie ma 27 lat.

1

@VegetaPolska Jakub Wolny i inne Zniszczoły jeszcze się odgryzą hejterzy!

0

@FcPortoFan1999 mam nadzieje. Choć w to akurat wątpię. Prędzej Stękała się odgryzie. I Wolny może też, ale Zniszczol nigdy nie był dobrym skoczkiem

konto usunięte

1

@VegetaPolska Wolny jest lotnikiem, odpali na mamucie jakims.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?