- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1326 Culés
Gorące dyskusje
Popitek12
0
Czy zdrada po pijaku się liczy? Bierzemy pod uwagę bardzo poważne pijaństwo że ledwo się... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Stinger_
12
Złota Piłka 2025/26Czy Leo Messi ma w ogóle na nią szansę?Spotkałem się z różnymi opiniami... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
QQL5
31
W taki gorąc już mój organizm jest tak przemęczony ze japierdziele. Od rana mi słabo
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1326 Culés
0
Wielu jedzie po Xavim bo teraz mamy tak obsadzony atak, a mając tak grających skrzydłowych to ciężko grać top piłkę w ofensywie.. Tutaj nawet taktyka Guardioli byłaby pieprzona prze tak grającego Dembele, Torresa i nie tylko.
I teraz pytanie. Wracając do momentu jak mamy Depaya, de Jonga, Martina i Fatiego oraz kończący się kontrakt Dembele i nie było transferów Roberta i Rafała, pokażcie mi jak można było to rozwiązać lepiej? Tylko realnie. Bo większość tutaj to tylko potrafi cwaniakowaci.
0
@Kamiloza91 Zgadnij kto kupił Ferrana i Raphinhe.
110mln w błoto, trzeba nie mieć mózgu, żeby w obecnej sytuacji klubu kupić placka bez dryblingu za takie pieniądze.
Trener to nie tylko taktyka i to co na boisku. Umiejętność kreowania składu i kupowania piłkarzy też się liczy.
0
@RosjaninBut Ja wiem. Ale mi nie oto chodzi. Przecież ja wiem, że przy tak Guardioli czy Kloppie wyglądało by to wszystko. Ale masz na myśli, że Xavi go kupił? I teraz to wygląda. Co do kupowania i kierowanie składem u nas nie są łatwe warunki. Tutaj może sobie pozwolić na piłkarzy którzy są z 2 jak nie trzeciego sortu.
0
@Kamiloza91 Trener ma zazwyczaj ostatnie słowo przy zakupach i to on kreuje szkielet zespołu. Nikt o zdrowych zmysłach nie klepnął by Ferrana, mając takie braki na wielu pozycjach i braki w kasie.
Za 110 mln można mieć topowego skrzydłowego.
Ja mam największe pretensje do trenera właśnie o zakupy i planowanie składu. Takie pomyłki nie świadczą dobrze o jego kompetencjach i nie są najlepszą prognozą na przyszłość.