La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1507 Culés

2

Z jednej strony śmieszki z tego piłkarskiego "wyciągania wniosków" po każdym słabszym meczu, ale jak widzę jakie "wnioski" (w cudzysłowie, bo wątpię, że wyzywanie piłkarzy czy trenera od ciot, dziadów czy dzbanów to wyciąganie wniosków) wyciągają niektórzy z La Rambli i wieszczą jako to nie będzie niczego, ogólnie to żenada, kompromitacja i jak to trzeba klub szejkom oddać to jednak poziom dopasowany idealnie do dzisiejszego sędziowania.

A jeśli chodzi o sam mecz to zremisowany na własne życzenie, bardzo niemrawa gra przez większość spotkania, zabrakło mi takiej zdecydowanej chęci zamknięcia tego meczu, no i sprokurowanie błędu na rzut karny. Obyśmy w nowym roku jednak częściej widzieli bardziej żywszą grę niż dzisiaj.

0

@Worny Jak mawiał pewien wybitny trener "jest jak jest" na La Rambli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?