- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1464 Culés
Gorące dyskusje
michal26
65
Żeby tylko ta Hiszpania dzisiaj wygrała...
44 odpowiedzi
Kidd
9
Ciekawe kiedy jakiś dzieciak zginie, zostanie kaleką, bo taki świr się w niego wpakuje na... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
heniusss
63
Ten gość jest chory psychicznie. Ja coś czuję, że jemu dopiero hamulce puszczą jak skończy... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1464 Culés
0
Nie mogę już tego czytac i widzieć jak polskie leśne dziadki (Piechniczek, Engel) pompują na selekcjonera Polaka. Moje oczy krwawią jak to widzę. A niestety nie da się tego nie widzieć
4
@VegetaPolska To olewaj to jak Laski twoje wiadomości.
0
@Rust_Cohle Czemu jesteś taki dla kolegi ? xD
0
@VegetaPolska Piechniczek to jest największy szkodnik polskiej piłki. Po tym jak zachowywał się w stosunku do chociażby Leo, broniąc "polską myśl szkoleniową" powinien zniknąć z piłki.