- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 932 Culés
Gorące dyskusje
michal26
61
Żeby tylko ta Hiszpania dzisiaj wygrała...
43 odpowiedzi
heniusss
56
Ten gość jest chory psychicznie. Ja coś czuję, że jemu dopiero hamulce puszczą jak skończy... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
blakkudium
8
https://x.com/TouchlineX/status/2074241427517710354Dzisiaj słabo.@Encore @Popitek12 @mekston... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 932 Culés
43
Dobrze, że Messi nie zakończył kariery reprezentacyjnej po Copa America 2016. Całe szczęście, że trafił na takiego kogoś jak Lionel Scaloni, który w końcu poukładał tą drużynę i zostali najlepsi na świecie. Pięknie się to potoczyło ;)
4
@Pawel13sz do tego jako pierwszy w historii 2x MVP Mundialu :)
0
@Messibestplayerintheworld tak, choc MVP mundialu kiedys nie byl przyznawany. Mozliwe ze jednak wcale nie byloby 2x przyznane. Na 100% 3 MVP nie bylyby nigdy przyznane a 2 tez bardzo watpliwe uwzgledniajac ponizsze. Tylko Pele / Muller mogliby ewentualnie.
Gdzie mozna szukac?
1958 - tutaj jednak pewnie byloby pytanie czy Fontaine za swoje 13 bramek w slabszej repce czy Pele
1962 - Garrincha / Vava - tutaj nie Pele (bo praktycznie nie gral za wiele)
1970 - Muller czy moze Pele a moze Jairzinho? Pele pewnie mialby szanse na 2 ale w obu przypadkach byla silna konkurencja.
1974 - Muller / Cruiff? Moglby Muller miec 2 szanse - jesliby dostal w 1970
1978 - Kempes a potem juz byly przyznane