La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2199 Culés

1

Mili Państwo, chmura do zdjęć?
Najlepiej taka, żeby nie zatracała jakości zdjęć i jeżeli taka istnieje to za jednorazową opłatą a nie miesięczną subskrypcję.

Pozdrawiam

0

@LioMessi10 do wysyłania czy do przechowywania? I jak dużo zdjęć?

0

@leszeq przychowywania, żoną ma 9 miesięcznego bombelka, domyśl się :D w tysiącach! Obecnie ok 5 tys + wideo... Na razie łącznie ok. 60 GB

0

@LioMessi10 i zrobila pare tysięcy zdjęć dzieciakowi przez 9 miesięcy? :D

0

@LukaszFan no oczywiście że nie tylko, wszystkiemu robi, pewnie jeszcze memy, skrinszoty... Wszystkiego tyle jest, jeszcze z poprzedniego telefonu.. nie liczyłem ile czego i kiedy, chodzi o to żeby to zabezpieczyć :)

0

@LioMessi10 to nie ma takiej opcji. Jedyne w miarę sensowne co mi przy godzi docelowy to onedrive - jak kupujesz office 365 to bodajże dostajesz 1tB - ale płacisz subskrypcje roczna za office. Wszystkie inne chmury w takiej wielkości są płatne. A co do zdjęć - przejrzyjcie je z żona i zostawcie te które warto (mowie jako fotograf i ojciec 2 letniej Sary) - z 2 lat mam może z 3/4 GB zdjęć i pewnie z 2 GB filmów. Nie ma sensu trzymać „śmieci” do których nikt nie wróci …

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?