La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

4

Wiele osób pisało, że gdyby Argentyna przegrała ten finał, to zrobiliby sobie kilkumiesięczną przerwę od piłki. Doskonale to rozumiem, sam byłbym rozczarowany tak jak wtedy, gdy dostaliśmy 4 od Liverpoolu. Chociaż nie, byłbym bardziej zawiedziony, bo ostatni mundial ulubionego piłkarza, znaczy dla mnie więcej niż odpadnięcie Barcelony z Ligii Mistrzów. Pewnie wiele osób mnie zje, ale wydaję mi się to oczywiste, bo Barcelonie w LM będę kibicował do końca życia, a ten turniej był ostatnim Leo (byłby* ostatnim turniejem reprezentacyjnym, gdyby przegrał). I teraz po happy endzie w finale mam straszną zajawkę na piłkę, taką jaką miałem, gdy oglądałem starą gwardię w Barcelonie. Aż nie mogę się doczekać meczu z Espanyolem. Coś pięknego :D Teraz tylko trzeba liczyć, że Xavi zrobi z naszą kadrą to co Scaloni zrobił z Argentyną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?