La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2385 Culés

konto usunięte

0

Ciekawe jak Argentyna rozwinie sie w kolejnych latach h

2

@MarioVeB! Młode chłopaki mogą być już tylko lepsze. Strasznie szkoda, że Leo nie jest młodszy 10 lat :/ Tyle się mówiło o zmarnowanym pokoleniu z Kunem, Di Marią, Masche i spółką, i o tym, że nie zostało wykorzystane, a tu się szykuje kolejne całkiem przyzwoite :D Szkoda, że kolejne jak wejdzie w prime, nie będzie miało u boku Leo.

1

@MarioVeB! Ciekawe kto Mac Allistera wyciągnie z Brajton

2

@MarioVeB! Argentyna w swojej lidze ma dużo talentów.
Varela, Buonanotte,Alcaraz,Garnacho zawitają wnet do kadry.

0

@MarioVeB! Dla mnie już nie osiągną tego co osiągali po odejściu Leo. Znowu będą czekać kilkadziesiąt lat. To Leo im wszystko robił. Każda akcja przechodziła przez niego bo nie wiedzieli co z piłką zrobić

konto usunięte

0

@Mario96w na kolejnym Copa beda kolejne nowe twarze i to jest nawet wiecej jak pewniak

0

@VegetaPolska Leo dużo im dał,ale oni są po prostu dobrzy,a młodych mają perspektywicznych.

Nie martw się,Argentyna to kraj futbolu ma 21 tytułow i zawsze bedzie groźna

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?