La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

konto usunięte

2

W ogóle z Mapeta robią powoli półboga. Wyczuwam u niego PR jak u Ronaldo, czyli gość będzie się sprzedawał lepiej niż faktycznie na to zasługuje. Liczby ma kosmiczne, tego nie neguję. Ale rozwalają mnie te grafiki, gdzie pokazują liczbę bramek Mbappe w wieku 23 lat i obok Ronaldo, Messi czy Nazairo. XD XD XD 19 letni Messi był na innym poziomie niż obecny Mbappe a co dopiero ten 23 letni. Ronaldo z United też go niszczy. Nazairo wręcz go pożera. Mapet jutro kończy 24 lata, za rok 25 lat i dalej będzie bez ZP.

CR, Messi, Nazairo w wieku 23 lat mieli ZP (Messi nawet 2).
CR, Messi i Neymar mieli już LM na koncie (Messi nawet 2)
No ja jakoś nie widzę, żeby on kiedykolwiek osiągnął ich poziom. W bramkach może ich przebije, ale nie sądzę żeby tyle lat grał na wysokim poziomie. Koło 30-stki zacznie tracić swoją największą zaletę - szybkość.
Póki co ratuje go ten Mundial 4 lata temu i to mistrzostwo świata. Jeśli nie wygra tej LM w tym sezonie, kiedy ma obok Leo i Neymara to może skończyć karierę bez LM i bez ZP.

0

@cris2706 tytuły będzie zdobywał w Realu. Już niedługo

konto usunięte

0

@cris2706 To liczą się w końcu te trofea drużynowe czy nie?

5

@cris2706 No nie wiem, na MŚ już dawno przebił poziomem Ronaldo. Chcesz powiedzieć, że te akcje, które robił na MŚ nie były genialne? Były fenomenalne.
W klubie też robi wszystko co trzeba, nie jego wina, że koledzy, szczególnie z defensywy pokpili LM. Mbappe był bez zarzutu i jest bez zarzutu od wielu lat.

5

@cris2706 Mbappe to najlepszy piłkarz młodego pokolenia. Trzeba to przyznać otwarcie.

0

@Ptasior nie jest najlepszym piłkarzem młodego pokolenia.

konto usunięte

0

@Comentateiro @Ptasior no ja go uważam za nr. 2 na świecie na chwilę obecną. Przecież tego nie neguję. I nastrzelał już mnóstwo tych bramek, więcej niż R9, CR i Messi w jego wieku, ale chyba ciężko postawić między nimi znak równości. Ronaldo, Messi i Nazairo byli na innym poziomie.
Najważniejsze trofeum już zdobył, ale może skończyć jak Neymar - bez Złotej Piłki a przecież miał ją zdobywać seryjnie. Oczywiście ma całą karierę przed sobą, ale uważam że mocno odczuje dobicie do 30stki.

0

@cris2706 Oho, zaczyna się deprecjonowanie jego osiągnięć xD

Dlaczego nie dziwi mnie to, że to akurat ty o tym piszesz :D

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom nie no, róbmy Boga z gościa co w wieku 25 lat jest dalej bez Złotej Piłki XD
I nie deprecjonuje jego osiągnięć, tylko jego porównania do Messiego, CR i Nazairo

0

@cris2706 Ja nie widzę, w czym CR7 był lepszy do obecnego Mbappe. Przecież on mija rywali jak tyczki slalomowe. Różnicę stanowią zespoły, gdzie może nieco trudniej mu o sukcesy. Pamiętaj, że CR7 w jego wieku miał 1 Złotą Piłkę, więc nie tak dużo, ale dla odmiany Mbappe ma tytuł MŚ i króla strzelców tej imprezy.

0

@LewoSkrzydlowy11 to kto niby nim jest?

0

@cris2706 Chłopak ma 24 lata (dokładnie dzisiaj ma urodziny) a nie 25, a ty już tu wydajesz wyroki co będzie jak dobije do 30-stki xD

To już nie pierwszy taki wpis, który widzę od finału, że ludzie starają się mu umniejszać i robić z niego jakiegoś miernego piłkarza...

Nie ma złotej piłki? Spokojnie na niego też przyjdzie czas, ma dopiero 24 LATA!

0

@Kubsoleon Chociażby młodszy Haaland, Vinicius czy chociażby nasz Pedri.

0

@LewoSkrzydlowy11 sorry ale nie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?