- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1060 Culés
Gorące dyskusje
michal26
36
W ogóle jeden z największych mitów, jaki się narodził ostatnio to to, że liga arabska jest... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Encore
14
Powinien Yamal wziąć balona za ten rokhttps://x.com/centregoals/status/2078967119983833273
17 odpowiedzi
Arkon
5
Tu napiszę, bo jakoś nie chce mi się z @draxidox dyskutować w tamtym temacie. Jakim trzeba być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1060 Culés
40
Tak wyobrażam sobie finał.
87 minuta gry, stan 0:0. Rzut wolny dla Argentyny, Messi wyskakuje do piłki jednak trafia głową bramkarza. Marciniak decyduje się dać mu drugą żółtą kartkę (wcześniej dostał za symulowanie w polu karnym).
Rozpoczynają się kłótnie, piłkarzom pękają nerwy. Zaczynają się przepychanki, Marciniak rozdaje kolejne żółte kartki.
Przepychanka zamienia się w bójkę piłkarzy, wbiegają rezerwowi i sztab trenerski obu zespołów. Nasz sędzia, nasz orzeł, nasz arbiter rozdaje czerwone kartki na lewo i prawo aby uspokoić towarzystwo.
Po chwili okazuje się, że oba zespoły przegrywają walkowerem, bo po żadnej ze stron nie ma piłkarza, który nie ma czerwonej kartki.
Marciniak został sam na boisku. Idzie w stronę trofeum. Nagle pojawia się Infantino krzycząc "Marciniak, co to ma być?".
Z pełnym spokojem sędzie wyciąga żółty kartonik i pokazuje prezesowi
- To za gra na czas z Rosją w sprawie wykluczenia.
Następnie pokazuje kolejną żółta kartkę.
- A to za organizacje mundialu w Katarze na niewolniczej pracy robotników.
Infantino zszokowany, czerwona kartka. Musi zejść z boiska.
Marciak i jego drużyna sędziów została sama na boisku. Podchodzi do pucharu świata, sędzie główny bierze go w swoje ręcę.
TAK, POLACY MAJĄ PUCHAR, WYGRALI MUNDIAL W KATARZE. PROSZĘ PAŃSTWA, JESTEŚMY MISTRZAMI ŚWIATA!
3
@Janas11224 Janusz wstawaj zesrałeś się XDDD ale herbik za inwencję twórczą
2
@Janas11224
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/srogie-piguly-sebastianie.jpg
2
@chojecky to nie moje ale śmieszy xD
1
@Janas11224 Messi sam sobie wrzuci?
0
@Janas11224 mogłeś napisać że nie twoje na początku a nie w komentarzu...
Komentarz usunięty
0
@Janas11224 to ty o nie srasz skoro nie chcesz "zepsuć" pasty xDDD