La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

konto usunięte

21

Dzisiaj drugi półfinał. Z tej okazji pochwalę się obserwacją/ciekawostką. Wszyscy rywale pokonani przez Argentynę, mają we fladze barwy bądź elementy biało czerwone. I tutaj zaczyna się najlpesze. Otóż Argentyna pierwszy mecz przegrała z zieloną Arabią Saudyjską, by kolejnym meczu męczyć sie z Meksykiem. Popatrzcie na barwy Meksyku, jak się zaczynają od lewej i jak wygląda ścieżka Argentyny na Mundialu. W meczu z Meksykie następuje przełamanie i we wszystkich kolejnych jest motyw biało czerwony a w 3/4 przypadków biało-czerwono- niebieski. Idąc tym tokiem kolejny możliwy to Francja, której kolory- nie zgadniecie. Są biało-czerwono- niebieskie. Niestety Maroko ma zieleń we fladze co oznaczałby kłopoty. Zobaczymy, czy tendecja sprawdzi się. Nie powiecie, ciekawy zbieg okoliczności jakby się sprawdził do końca zerknijcie na flagi :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?