La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

0

Wszystkim się tu podoba jak Polska zagrała z Francją i mają pretensje do trenera dlaczego tak nie gramy zawsze.
Moim zdaniem tak
Jesteśmy za słabi kondycyjnie i fizycznie żeby tak grać przez całe spotkanie,druga połowa to pokazała.
To zasługa Francji że oddała nam inicjatywę, nie stosowali pressingu. Chcieli po prostu uniknąć naszego słynnego autobusu co się im udało.
Na koniec powiem ze śmieszą mnie opinie gwiazd o stylu gry naszej kadry. Gramy tak od miesięcy,mieli dużo czasu żeby zaprotestowac, porozmawiać z trenerem o stylu, coś zmienić. Gdy po meczach w grupie i memach w internecie zostali obśmiani, wszystko zwalili na Czesia.. Najlepiej

0

@konajoncek ale my nawet jak postawimy autobus to każdy może w niego wlecieć jak w masełko, czego tu unikać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?