- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
clyde
88
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
103 odpowiedzi
NeroTFP1
69
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
marcin62
7
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
21
A już jutro mecz Urugwaju o być albo nie być na Mundialu i wiadomo jaki temat powrócił.
No ale w sumie co za Suarez miałby przepraszać? Zatrzymał piłkę ręką w polu karnym? Zatrzymał. Został za to ukarany czerwoną kartką? Został. To tylko i wyłącznie wina zawodnika Ghany, że nie trafił karnego.
18
@Worny Ludzie, którzy wymagają jakiś przeprosin nie spotkali się nigdy z czymś takim, jak logika. To było genialne i jedyne słuszne zagranie Suareza w tamtym momencie. Tylko dzieci mogą się spierać o poprawność tego zachowania.