- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1541 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1541 Culés
0
Hah no nie mogę z tego. Po drugiej bramce widać było że Argentyna odpuściła. Scaloni do Leo powiedział że jak strzela trzecia to nas wyrzuca więc postanowili się podłożyć i odpuścić byle wyrzucić Meksyk. Ale spuściarze nad Czesiem będą chwalić. Jakby Argentyna musiała strzelić pięć bramek to by nam strzeliła. To jest dramat i żart z narodu polskiego. Zagramy z Francja tylko dlatego że mieliśmy szczęście i dlatego że okazali nam litość. Oni nawet już nie biegali po drugiej bramce xd byle tylko wyrzucić Meksyk
6
@VegetaPolska Tak, tak... oczywiście
18
@VegetaPolska Widać Vegeta,że ty młody Jędrzej niedoświadczony, pudelek ci napisał,że Scaloni nie kazał strzelać więcej,to uwierzyłeś.Dziewczyna cię ghostuje,to się zastanawiasz o co chodzi,a ona po prostu lepszą opcje znalazła.Dużo nauki przed tobą
0
@Kgorecki2500
a to nie widziałeś że Argentyna tak gra, mają wyniki to zwalniają w 100% kontrolując wynik
2
@lucca87 Tak nie chcieli strzelić trzeciego gola, że prawie strzelili.
0
@Luciano99 Chyba nie lubisz kolegi ^^
0
@Luciano99 nie cierpię jak ktoś sobie ze mnie kpi, nie cierpię jak ktoś sobie z Polski szydzi a taki przekaz idzie na cały świat. Było widać że Argentyna odpuściła, powodzenia tam z Francja. Na pewno (!) coś ukłujemy z taką grą. Dla mnie to jest wstyd na cały świat i ja trzymam stronę Hajty, Kowala i innych którzy wyszli z kółka adoracji
0
@tomek8756 Mam do niego neutralny stosunek,ale musiałem uargumentować swoją tezę przykładami,więc je wyciągnąłem z teczek LR
1
@VegetaPolska powinieneś już w swoim wpisie zacząć od tego że zgadzasz się z Hajto to nikt by tego nie czytał, a tak to nabrałeś wszystkich...