La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

0

„Było ciężko, bo graliśmy z zespołem nie naszej półki, który może sobie trzymać piłkę przez 90 minut i nie dać jej nam powąchać. Fajnie jest grać z takimi zespołami, raz na sto się wygra. Dzisiaj się nie udało, ale chyba po raz pierwszy cieszę się z przegranej".

- fragmenty wypowiedzi Wojciecha Szczęsnego w pomeczowym wywiadzie dla TVP .

Poza Katarem i Walia każdy zespół na tym mundialu grał lepiej w piłkę od nas. Można cieszyć się z wyniku i z awansu z grupy, ale kibic oglądający mecz swojej drużyny oczekuje, że pokaże ona cokolwiek. Kadra Michniewicza jest tragiczna jeśli chodzi o grę w piłkę. Fajnie za nią biegają ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Najgorsze jest to, że zapewne Michniewicz pozostanie na stanowisku selekcjonera. Grupa eliminacyjna na Euro jest do ogrania, pojadą na Euro, znów zagrają padake i karuzela beznadziejności będzie się kręcić dalej. W Polskiej piłce chyba już nigdy nic się na dobre nie zmieni. Mając dobra grupę piłkarzy, marnuje się potencjał tej kadry. Widzą to wszyscy, media w Polsce, za granica, kibice. Tylko PZPN klapki na oczach. Najbliższy mecz kadry na Narodowym powinien się odbyć przy skrajnie najniższej publiczności, może to otworzy niektórym oczy, jeszcze płacić żeby to oglądać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?