La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

0

Ale ta Argentyna jest słaba
Przyznam iż nie oglądałem ich meczu żadnego od ostatnich mistrzostw i uwierzyłem tym specjalistom którzy ich już robili mistrzami.
Boże kto wogole tak wnioskował

1

@AbelKabel wszystko spoko, tylko że to, co pokazuje Argentyna dzisiaj, to jest kompletnie co innego niż ich gra na CA.

1

@PatrychoO Bo CA to inny poziom niż MŚ.

0

@Kimirionum ale co inny poziom xd Patrz na rywali. Nie grali do tej pory z nikim mocnym.

0

@PatrychoO
Tylko ze zespoły z Ameryki Południowej są słabe
Widac to na tych MS :)
Wiec chyba tam było łatwi wyjść z grupy np
Tylko Brazylia gra dobrze

0

@AbelKabel no i ta Brazylia dostała w łeb

0

@PatrychoO
1-0 z tego co pamietam w finale
A finał to finał
Trochę szczęścia

0

@AbelKabel no, jak Argentyna przegrywa, to są słabi. Jak wygrywa, to trochę szczęścia. Ok.

0

@PatrychoO
A dziś to co było
Szczęście
Mecz brzydki

Frn-Dania mecz genialny
Gra Francji na razie palce lizać
Szybkość, wymieniać pozycji
A tutaj nudy
Gdyby nie Leo to by było 0-0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?