La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

2

Dobrze widzę, że Holandia oddała tylko 2 strzały (1 celny)? W meczu z Katarem może jeszcze na nich postawię ale w fazie pucharowej nie ma szans xD
@Kondziubarca @Lionel_Messi10

1

@Kgorecki2500 W drugiej połowie Holandia nie wypracowała sobie chyba żadnej składnej akcji. Myślę, że dość szybko mogą skończyć grę na mundialu po fazie grupowej.

0

@Kgorecki2500 No wiesz Holandia gra konkretnie tworzy sobie 2-3 okazje na mecz i tyle. W meczu z Senegalem też oddali 3 strzały celne(a trzeba pamiętac że 3 strzał był dobitką, więc tez skupiło się to w 2 akcjach). Co do fazy pucharowej uważam że i tak zobaczymy ich w 1/4, bo trafią na USA/IRAN w 1/8 i myślę, że mimo wszystko wygrają ten mecz.

0

@Kgorecki2500 jaki kurs na wygraną z Qatarem handicup 0 1 0 2 dla Qataru

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?