- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1407 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1407 Culés
0
Czy gdyby Złota Piłka dalej była przyznawana za rok kalendarzowy a nie za sezon to przyznalibyście ją Benzemie? Gość chyba w tym sezonie nie zagrał ani jednego meczu na poziomie Ballon Dor XD Do tego może opuścić mistrzostwa a jak zagra to ciężko oczekiwać wybitnej formy.
5
@cris2706 Benzemie złota piłka się należała. Ja wiem że liczy się sezon, rok, itd. ale są tacy piłkarze jak Benzema, Lewandowski, Ibra którym należy się ta nagroda choćby za całokształt. Jako kibic Barcelony, szczerze uważam że złota piłka należała się Benzemie.
4
@cris2706 bez niego Real by nie miał szans na LM, zasłużył tak jak Robert w 2020
0
@kamilop za całokształt to się należy też kilkudziesięciu innym piłkarzom jak Totti, Aguero, Henry, Del Piero, Iniesta, Xavi, David Villa, Rooney, Lampard itd. itd.
Wcześniej dawali ją za rok. A przynajmniej takie były zasady, bo i tak każdy patrzył na LM. Ale patrząc na rok i odkładając na bok osiągnięcia drużynowe to mamy takiego Benzeme, który błysnął w 3 meczach (PSG, Chelsea, City) i w miarę regularnie strzelał w lidze w poprzednim sezonie i mamy np. takiego Lewego, który cały rok strzelał. W LM dla Bayernu, w LM dla Barcelony, w Bundeslidze, La Lidze.
1
@kamilop to trzeba stworzyć inna nagrodę, bo zp nigdy nie była i nie będzie za całokształt kariery
1
@marcin62 Ok.. ale i za sam rok Benzema zasłużył na ZP jak mało kto
3
@LionelM95 tak jak i bez Kurtuły. Poza tym osobiście nie jestem za takim patrzeniem na tą LM. Benzema w pojedynkę jej nie wygrał, gdyby nie Kurtuła to Liverpool władowałby w finale z 3 bramki i po LM. Poza tym na dobrą sprawę to Karim rozegrał 3 świetne mecze.
1
@kamilop jak najbardziej zasługuje, piękne liczby i kluczowy gracz przy trofeach zdobytych przez Real