La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

1

@HighestInTheRoom Strasznie szkoda tego zmarnowanego karnego. Śląsk był dzisiaj do ogrania. Podobnie było w Warszawie z Pogonią gdzie również nie trafiliśmy karnego. Szkoda tych pkt.

1

@fart Ja tam jako Dolnoślązak się cieszę :P

1

@fart Ano, taka jest piłka. Już jak Josue podchodził do tego karnego, a w tle pokazali tą tablice gdzie w tym sezonie strzelał, przeszło mi przez myśl, że nie trafi :/

Do tego bramka po spalonym i słupek Yuriego. Po prawdzie to już w pierwszej połowie mogliśmy ustawić mecz, ale niestety mieliśmy sporo pecha.

Śląsk był do ogrania, ale też mieli swoje sytuacje. Szanuję ten punkt, ale koniec końców mam spory niedosyt.

Coraz mniej wierzę w to, że jeszcze powalczymy z Rakowem, no chyba, że złapią sporą zadyszkę po mundialu a my będziemy dalej regularnie punktować ;/

1

@HighestInTheRoom No strasznie szkoda. Jesli na Wiosnę Raków się nie zesra to mają misia. My powinniśmy sie skupić na zmianach bo są bardzo potrzebne. I oczywiście walka o Europejskie puchary. Oczywiście Puchar Polski. Jest o co walczyć. Natomiast podkreślam, zmiany i budujemy nowy zespół. ;)
@Kgorecki2500 Gratuluje. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?