- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
0
Piękny Darwin Nunez z bramka @Encore
A Antony wciąż kontuzją bo się kręcił tak, ze kostkę skręcił
0
@Rust_Cohle Czy Darwin wyciagnie Liverpool na top4?
0
@Encore wejdą do top4
4
@Rust_Cohle napiwno
0
@Rust_Cohle Czyli top4 bez Chelsea,Tottenhamu i United?
0
@Encore Tak.
Arsenal Newcastle City Liverpool.
United z Totkami i Chelsea o top5 walka
2
@Rust_Cohle synek, liverpool poza pucharami będzie
0
@Encore ten "inteligent" dalej do mnie pisze? Czy do Ciebie?
Nawet go nie czytam bo ma ignora, ale chyba dalej się produkuje do mnie xD wyprowadzisz mnie z błędu?
0
@Rust_Cohle No tak @Transu96 uwaza ze Liverpool bedzie poza pucharami
0
@Rust_Cohle Chelsea nie będzie walczyła o żadne top 5, chyba że x2, to wtedy może
0
@Encore Kij z nim xd siedzi na ignorze wiec może się tam pluć do ekranu xd
Ale do mnie pisze czy do Ciebie?
0
@Encore powiedz mu że w mogę w każdej chwili zobaczyć czy mnie farmazon ignoruje wchodząc w wiadomości xD jest tam taki fajny znaczek
https://zapodaj.net/images/100e442a9f178.jpg
ale niech dalej udaje że nie widzi, ja wiem że widzi i starczy xD
0
@Transu96 aż odwinałem i przeczytałem twój post i to się tyczy opcji "zablokuj" a nie ignoruj. Wiec się doedukuj.
A tu dowód że nawet nie dostaje od twojej marnej osoby powiadomien bo jesteś w ignorowanych od dawna:
https://zapodaj.net/images/c427eb22363dd.jpg
Wejdź sobie w kogoś profil i masz dwie opcje, i tylko ta 1 tyczy się komunikatu który wrzuciłeś :)
1
@Rust_Cohle Do ciebie xd
0
@Encore a ten 'inteligent" @Transu96 niech sobie dalej wkręca że go nie ignoruje xD
Może lepiej będzie mu się spało
https://streamable.com/0wtasn
Żadnych powiadomień nie mam nawet od tego placka.
0
@Rust_Cohle nie wyczymiesz kohel, nawet na bloku widzisz że napisałem post i nie ma opcji żebyś go nie odsłonił, nawet tu to zrobiłeś ;x