La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1355 Culés

0

Znowu dywagacje nad powołaniami, ocenianie przez pryzmat ligi. Ile razy trenerzy pokazywali że boisko a papier to dwie różne rzeczy. System w jakim grają poszczególni trenerzy też wpływa na to jakich zawodników trener potrzebuje. Kiedy młodzi mają się rozwinąć jak nie na takich turniejach? Później płacz że nie wytrzymują z Bayernami czy PSG.
Ja się cieszę że Fati, Garcia, Gavi czy Balde bedzie mógł zagrać w meczach o taka stawkę, nawet jeśli nie zakończy się to sukcesem to zawsze będzie to większe doświadczenie. Szczególnie Garcia czy Balde którzy są obrońcami i w tak młodym wieku mogą grać na mundialu to tylko pokazuje że mamy duży potencjał w kadrze Barcelony.

3

@Katalończyk 99 Balde nie jedzie na mundial.

0

@JimMorrisonFCB no to zostaje Garcia

1

@Katalończyk 99 Ale no kto tu to podważa? Przecież to oczywiste że Garcia, Gavi, Fati jadą. Grali w kadrze , mieli swój wkład w awans i pokazali że mogą dużo jej dac....

A Blade musi poczekać. Bo w kadrze w nie zadebiutował i było to czywiste że zostaje w domu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?