La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

0

Pytanie kogo i kiedy ściągniemy za Busquetsa obecnie nie możemy sobie pozwolić na wtopę transferowa, podobnie zaczynam wątpić w Fatiego gość znowu zagrał bezbarwny mecz, zrobił jeden rajd na sam koniec...

0

@mikke Kogokolwiek, kto potrafi biegać i grać odpowiedzialnie.

2

@mikke co ty masz problem do Fatiego znowu? Barcelona w całej drugiej połowie grała cofnięta i za darmo oddawała pilke. Fati wszedł na 20 minut i rzadko kiedy nawet miał okazje coś zrobić z piłka bo po prostu Barcelona ją cały czas oddawała. To co mógł zrobić to zrobił. Obyło się bez żadnych strat, wręcz inteligentnie grał na czas pod koniec i zrobił jeden groźny rajd. Miał strzelić od razu 3 gole aby cię uszczęśliwić ?

1

@Kitek1640 Znowu? Gość wszedł na boisko wypoczęty, rafinia presował, pracował w obronie a Fati zatrzymywał się na połowie i wyglądał jakby mu się biegać nie chciało zamiast pomagać drużynie dla mnie był statyczny, tak jak napisałeś jeden rajd to byłoby na tyle. Nie podoba mi się rownież straszenie przez agenta że odejdzie jak więcej nie będzie grał - w momencie otrzymania szansy oczekuje gryzienia trawy, a nie gry zachowawczej na alibi... Chciałbym żeby złapał rytm i wymiatał na lewej stronie bo takiej osoby nam bardzo brakuje, bo mamy tam ogromny deficyt.

1

@mikke ale czy ty oglądałeś z zamkniętymi oczami? Barcelona gdy już odzyskiwała piłkę od razu wykopywała, albo głupio traciła. Jak tu Fati mógł coś zrobić? Mam wrażenie, że oglądałeś tylko po to, aby bezsensownie przyczepić się do tego co potencjalnie mógł zrobić źle, a potem drwić z niego. Żałosne. Dajmy mu jeszcze czasu, chłopak jest na początku kariery, wiele meczów ma przed sobą. Dzisiaj to co miał zagrać to zagrał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?