La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 876 Culés

konto usunięte

0

Bayern może trafić tylko na Liverpool, PSG, Milan lub Club Brugge. Trafią na taki Liverpool a PSG na City i losowanie i w zasadzie tylko zwycięzcy tych dwumeczy mogą zagrozić Realowi, bo taki Inter to za dużo z Realem nie poklepie.
Chociaż nie powiem, chętnie obejrzałbym sobie PSG - Bayern, kapitalnie by się to oglądało, dwumecz godny finału. Z City już grali w grupie w poprzednim sezonie, z Realem byłby zbyt jednostronny dwumecz no i za dużo tego. Jak mają trafić na mocną ekipę to niech biorą Bayern. Ale coś czuję, że Bayern trafi na Milan.

0

@cris2706 P$G z obecną formą i tym jak grają, to raczej nic ciekawego by nie było w meczu z Bayernem i gładki awans Helmutów.

0

@cris2706 przecież po porażkach z Interem były tu głosy, że to dobry zespół, a teraz, że w potencjalnym meczu z Realu są bez szans?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?