La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 809 Culés

9

Muszę przyznać, że odejście Pique będzie dla mnie mniej więcej porównywalnie trudne jak odejście Xaviego czy Iniesty. Ja wiem... duża część ludzi słucha ploteczek i oczekuje, że nadal będziemy grać jak za Pepa, a jak nie gramy to wina Alby, Busiego i właśnie Pique. Mnie tam takie pierdoły nie obchodzą.
Odchodzi wielki zawodnik, który łnam wiele radości, potrafił utrzeć nosa Realowi i Espanyolowi i upiększał nieco ponurą rzeczywistość. Grał swego czasu na fantastycznym poziomie i oddał serce temu klubowi. Osobiście uważam, że szkoda, że odchodzi w trakcie sezonu bo mógł być po prostu przydatny w przypadku kontuzji innych zawodników. Mam nadzieję, że Camp Nou podziękuje mu tak, jak na to zasłużył, czyli najlepiej jak tylko się da.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?