La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

0

Bardzo fajna jedenastka:) jeśli potwierdza swoją dobrą forme w LL i wygrają dwoma bramkami to będę wiedziała, że pomimo wpadki w LM, Barca szawjego robi postępy, bardzo powolne, ale jednak... Jeszcze nie tak niedawno cieszyliśmy się, że wielka Barca powraca a jeden miesiąc sprawił że zapomnieliśmy już o tym co było na początku sezonu, postep projektu nie polega na tym że np 1szy mecz programy 2-0 drugi 1-0 trzeci z remisujemy i czwarty wygramy itd itd. W tych kilkunastu meczach widziałem chyba każda możliwa Barcę jeśli chodzi o pozytywy i negatywy, ważne żeby te wszystkie pozytywne scalić i "zespawac". Kurde ....wiem, ze nie powinienen szukać wymówek na ten kiepski okres, ale jednak boli ta przerwa repek. Araujo i kounde byli szefami.... Pomijając fakt ze wiem ze zagrali czasem słabiej i dostali bencki, to jednak mam prawo mieć takie przemyślenia, uważam że to był główny powód spadku formy. Czekam na zdrowy pełny skład!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?