La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

konto usunięte

1

Dziwi mnie trochę krytyka Xaviego w kontekście budowania nowej Barcelony i pisanie że jakby tu był Luis Enrique to by było lepiej .Przecież Luis jako pierwszy próbował wprowadzać nowych, młodych graczy do składu. Wydając na to też duże pieniądze a wiemy że delikatnie mówiąc nie trafił z transferami.

0

@martin3131 a ile można ciagle budować? Koeman dwa sezony miał przejściowe, Xavi drugi sezon buduje, to nie wiem

1

@Marcelinho99 W lato sprowadzono do klubu ilu, 8 zawodników? Ilu dodajmy odeszło. Ze wszystkimi piłkarzami aktualnie jest jakoś dwa miesiące. To jest proces, który wymaga czasu. Potrzeba przede wszystkim zgrania się czego w dwa miesiące nie załatwi się od tak. A ogólny proces będzie trwał dłużej, niż jeden sezon. Tutaj dalej potrzeba dokończyć wymianę pokoleniową.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?