La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

2

jutrzejszy mecz

mimo wszystko my ciągle mamy o co walczyć, strata do lidera to tylko 3 pkt i można uciec pozostałym zespołom z ligi + wreszcie trzeba zacząć punktować

nie ma co mówić ale kadrę mamy dosyć fajną, oczywiście są pewne niedociągnięcia jak ŚPD czy PO + te kontuzje w ŚO się zdarzyły, ale na szczęście Kounde już wrócił

Bellerin może już jutro wróci, Depay pewnei na niedzielę, teraz kolejny Christensen w kolejce

jutro zagrałbym chyba

Ter stegen
Bellerin - Kounde- Garcia - Balde/Alonso
Gavi - De Jong- Pedri
Dembele - Lewandowski -Ferran

a w niedziele dałbym chyba odpocząc wreszcie Pedri i Lewy może w drugiej połowie a za niego Depay

pisął tu już chyba @Rewolucja123 żę ustawił by skrzydła o innych walorach

w sensie prawa Dembele/Raphinha a drugie skrzydło Fati/Ferran i chyba na miejscu Xaviego też bym tak zrobił

po jednej stronie strucie pędziwaitry po drugiej skrzydłowi o innych walorach mogący grać głębiej, częściej wychodzący do prostopadłych piłek co mogłoby zrobić więcej miejsca Lewemu ale też i mogli by z nim fajnei pogrywać na małej przestrzeni, tylko wtedy po ich stronie musiałby grać ktoś taki jak Balde

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?