- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1166 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1166 Culés
6
Kilka slow o wczorajszym meczu.
Po srodowej kompromitacji (bo tak nalezy nazwac wynik 3:3 u siebie z Interem w sytuacji, gdy mamy noz na gardle) wczorajsze el Classico nie ekscytowalo mnie tak jak zazwyczaj i jednoczesnie nie spodziewalem sie cudow. Niestety sie nie pomylilem.
Xavi znow nie mial wystarczajaco duzo odwagi aby posadzic Busiego na lawce, a zamiast niego to Gavi zostal rezerwowym i golym okiem widac bylo negatywne skutki tej decyzji w postaci braku intensywnosci w pomocy.
Po raz kolejny widac bylo w jak kiepskiej formie jest i Raphinha i Dembele i szczerze mowiac na chwile obecna wolalbym w pierwszym skladzie ogladac Ferrana i/lub Fatiego.
Decyzje sedziowskie pomine milczeniem, bo od ladnych kilku meczow nic sie nie zmienia w tej kwestii.
Podsumowujac, jestem daleki od zwalniania Xaviego w najblizszej przyszlosc, ale po sezonie powinien przyjsc czas rozliczen.