- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1345 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
10
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Safrani
6
Cześć OskiZ okazji rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce nożnej mam do Ciebie dwa pytania. 1.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
tbas
11
Mówiłem że tak będzie. Ten placek nie zrezygnuje z hajsu, gówno grał, zaangażowania brak.... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1345 Culés
0
Obawy przed Viniciusem?
Nie pamiętam kto to powiedział, ale też chodziło, o powstrzymanie szybkiego skrzydłowego. Mniej więcej brzmiało to tak:
"Żeby go powstrzymać, nie możemy czekać aż dostanie piłkę, tylko musimy zrobić wszystko, by powstrzymać podania w jego kierunku."
I to poskutkowało. To chyba był mecz ligi angielskiej i prawdopodobnie przeciwko Arsenalowi (kiedy był na topie), ale nie jestem pewien.
Coś w tym jest.
2
@norbi77 Dlatego Kounde na PO to jest mus.
0
@AlexDark00 ja obstawiam Balde na prawej, środek Eric i Kounde a na lewej stronie Alonso, po meczu z Interem wątpię żeby któryś z Amigosów zagrał w klasyku od 1 minuty.
3
@Marcin91fcb Balde przeciwko Viniemu to samobójstwo.
0
@AlexDark00 tak wiem ale Kounde na prawej oznaczałby Pique lub Alonso w środku w co wątpię, bardzo jestem ciekawy na co postawi Xavi.
0
@Marcin91fcb Alonso z Ericiem w środku i na lewej Balde.
0
@AlexDark00 Każdy obrońa który nie jest Araujo przeciwko Viniemu to samobójstwo. Nie w pełni zdrowy Kounde tez.
0
@takisobiektos Kounde jest dobry w obronie i szybki. To dwa argumenty, których nie ma reszta (no może jeszcze Balde ma szybkość, ale to nie jego strona, męczy się na niej) i dlatego to Francuz powinien tam zagrać.