La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

0

Irytuje was Tomek Ćwiąkała ponieważ prawda zawsze boli najbardziej :)
Mówię to jako wieloletni fan Barcelony, może gramy wizualnie lepiej niż Real ale nie potrafimy kontrolować meczów w taki sposób jak Real i to was piecze

konto usunięte

3

@maciekofcb bredzisz

5

@maciekofcb przecież Real tez tych meczy nie kontroluje. Nawet Toni Kross to w wywiadzie mówił

0

@Cvzx okej, tylko zwróciłeś uwagę ze mimo wszystko w kryzysowym momencie zawsze dają radę a my rozkładamy nogi ? To jak to nazwać, nie wierze, że to od lat tylko szczęście

1

@maciekofcb Mnie nie bo podpisuję się pod wszystkim co powiedział.Prawdzie nie będę zaprzeczać I uważam Tomka za jednego z najlepszych dziennikarzy sportowych

0

@maciekofcb odniosłeś się do kontroli wiec na to ci odpisałem. Ich mental to nie jest kontrola meczu XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?