La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

konto usunięte

2

Jestem w stanie postawić całe 5 zł że jak przegramy el clasico to już na 100% przegramy lige. Potem to już z górki w Pucharze Króla taktycznie Xaviego pokona jakiś Lopezo Alvaro Rodriguez z 4 ligi i pewnie odpadniemy jak nie z czwarto ligowcem to w następnej rundzie. Potem to już tradycja, szukanie wymówek

1. Sprzątamy po Bartomeu
2. Chociaż mamy pressing
3. Dajcie Xaviemu czas

Takie moje luźne przemyślenia.
Oczywiście chciałbym się mylić i licze że Xavi zamknie mi morde wygrywając Ligę Europy a nawet Ligę Mistrzów jak się poszczęści i wyjdziemy z grupy, ligę oraz Puchar Króla.

1

@Holsik Wolne od szkoły widzę nie służy

konto usunięte

0

@Medium Zgadza się.

3

@Holsik Czyli ze skrajności w skrajność.Przed Bayernem,to Barca już była widziana w top4 europy,a teraz nawet nie minął miesiąc i już są beznadziejni i wszystko przegrają-szybko poszło widzę xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?