- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1300 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1300 Culés
0
Swoją drogą, Fati idzie piękną drogą Bojana czy Deulofeu... Okrzyknięty przedwcześnie następcą Messiego " kolejny " obecnie, od dobrych kilku miesięcy, gra na poziomie Getafe a nie Barcy...
Ktoś powie kontuzje i oczywiście, one go zahamowały i wręcz cofnęły a ich długotrwałość i liczebność, moim zdaniem, spowodowała nieodwracalne zmiany i Hiszpan do dawnej dyspozycji, po prostu nie wróci.
Obstawiam wypożyczenie po tym sezonie, lub sprzedaż z opcją odkupu.
0
@FC1899Barca jak dawali za niego 100 trza było sprzedać ?
1
@FC1899Barca on nawet stracił ten swój zmysł strzelecki. Kiedyś to nie kalkulował tylko od razu ladowal, a teraz się bawi w jakieś przekładanki
0
@gumaz Z perspektywy czasu, wiadomym że tak, lecz czasu się nie cofnie.
4
@Cvzx Jest wolny, przewidywalny i nadal słaby fizycznie. Kiedyś tą wątłość fizyczną nadrabiał tak jak napisałeś, zmysłem pod bramką i nieobliczalnością. Teraz nie ma niczego ponad przeciętność...
On wielkiej kariery w futbolu nie zrobi. Zrobi karierę na poziomie Deulofeu czy Bojana.
0
@FC1899Barca Widzę dosyć pesymistyczne podejście. Dembele też tak miał, że początki w barcelonie miał niezłe, potem przez kontuzję przygasł, a w presezonie (i czasami zdarzają mu się też takie mecze) to wymiata. Chociaż może ciut przesadziłem, ale generalnie jest dosyć aktywny i nawet skuteczny (choć ostatnio trochę słabiej mu idzie). Może z Fatim też tak będzie. Ja tam go nie skreślam. Ma jeszcze całą karierę przed sobą. Nie każdy z resztą musi być niesamowity już będąc nastolatkiem tak jak Messi czy CR7
0
@Kitek1640 Dembele ma szybkość na której bazuje. Fati szybkości nigdy nie miał wybitnej a obecnie nie ma jej wcale... Rusza się niczym zółw, nie mając przy tym dryblingu i siły...
Gość nie zrobi kariery na poziomie klubu Barcelony.
Sociedad, Atalanta, West Ham czy RB Lipsk to max na obecnego Fatiego.