La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

1

Trochę słabe są te tłumaczenia, że nie mieliśmy podstawowych zawodników. Zespół, który aspiruje o wysokie cele, powinien mieć i również solidna ławkę. Niestety, ale uważam, że z Kounde czy Araujo byśmy to przegrali, tu nie ma żadnego pomysłu na grę. Woli walki im do końca nie można było odmówić, ale nie za bardzo wiedzieli jak to zrobić.

4

@Marcelinho99 Jak łamie ci się 2 podstawowych stoperów i jeden rezerwowy to trudno o wyniki. Chyba, że mieliśmy to przewidzieć i kupić jeszcze 8

1

@Marcelinho99 pomysl byl, byly strzaly z dystansu, ostatecznie bramka padla po ladnej klepce ale potem najpierw Pique lamie spalonego i uspokaja wszystkich a potem Garcia zostaje jak dziecko ograny przez Lautaro.

W Mediolanie gralismy slabo i bez pomyslu choc i tak zostalismy okradzeni z karnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?