- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
1
były tu takie żale o finanse a tak na prawdę to na ten moment ca 20 mln EUR straty więc nie jest to dramat, a może być dużo mniej jeśli zespół zajdzie daleko w LE:)
więcej to nas kosztuje pensja Pique i Busiego w tym roku i to znacznie więcej
i to są kwestie które mogą przerażać i blokowały transfer m.in. Bernardo Silvy w lato 2022
a z LM jeszcze nie odpadli, zobaczymy jak będzie ostatecznie
0
@lucca87 To w końcu jak jest z tymi finansami. Po co niektórzy gadają że jesteśmy skończenie finansowo...
0
@Kamiloza91
ale cały czas jest tak jak było, że katastrofalnie z finansami jest to pisali głównie krzykacze co nie odróżniają przychodów od przepływów, CF od wyników i kasa od limitów płac
u nas ostatnio problem to limit płac który latem 2023 powinien się znacznie uszczuplić i przez to uelastycznić przez odejście Busi, Pique czy pewnie Alby i Roberto
wiesz ile oni ciążą w budżecie płac w tym roku (mają w tym roku płacone odroczone pensje) - poszukaj, jak znajdziesz to zobaczysz ze 20 mln które i tak pewnie będzie częściowo zniwelowane to pikuś
0
@lucca87 dokładnie u nas najgorsze było z pensjami bo nawet jakbyśmy mieli pandemie 2.0 to zawsze te 620 baniek zarobimy, kwestia redukcji pensji do tych 500 mln i finane będą zawsze zdrowe bez względu ile wygramy i jak daleko dojdziemy, tylko ze najpierw trzeba się pozbyć amigosów pokroju Pique Alby Roberto czy Busiego
0
@Explode
Busi kontrakt się kończy, Roberto też, Pique chyba też
a Alba jak będzie grał tyle co teraz pewnei sam odejdzie
problem rozwiązę sie sam po tym sezonie:)
0
@lucca87 Wiesz ja w to w nie wnikam. Więc fajnie. że trafiłem na twój komentarz. Czyli takiej wielkiej katastrofy nie ma. A jak odejdą te kontrakty to będzie można sensownie to ogarnąć? Wiadomo, że znów LE to lipa, ale o mistrza można powalczyć, nie jest dobrze, ale moim zdaniem w takiej dupie nie jesteśmy.
0
@Kamiloza91
jasne że nie jesteśmy kontrakt Busiego jest do 2023, roberto też, Pique do 2023 ale przy jakiejś małym % meczy może być już zakończony w 2023 roku, Alba widząc ile gra pewnie sam odejdzie
a Busi i Pique mimo zapowiedzi nie obniżyli pensji na ten sezon (w tym odroczonych pensji) wątpię więc że klub będzie chciał im zpaorponować nowy kontrakt
to już lepiej wydać kasę która jest i kupić kogoś kto będzie zarabiał 1/4 lub 1/3 ich pensji nieadekwatnych do gry
a wiem bo w lato były info o tym ile oni zarobią w tym sezonie z odroczonymi pensjami i to były chore liczby, na prawdę chore liczby
1
@lucca87 Cóż z LE trzeba się pogodzić, Trzeba ostro powalczyć o ligę co jest możlwe, za rok pożegnać tych panów i wyjść z grupy i może nie będzie tak źle. Ja nie mam zamiast wszystkiego i tego sezonu skreślać, bo nie wyjdzie z grypy, a walcsymy o mistrza. Ogólnie wielu traktuje ligę jakby to był puchar sołtysa.