- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1377 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
32 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1377 Culés
2
jak ktos gral troche w pilke , wie ze broni caly zespol natomiast druzyna atakowala druga linia kompletnie zagubiona i z tego co ogladalem Wlosi mogli jeszcze strzelic wiecej bramek albowiem jak szly kontry to mieli w nich zawsze przewage liczebna i nie jest wtedy latwo sie bronic ,Pique faktycznie przy jednej bramce dal plamy uspakajajac reszte wymownym gestem ale ciekawe czy bramkarz mu nie krzyknal zostaw lub podobnie .Ogolnie zespol gra slabo i wrzutkami meczy sie nie wygrywa
0
@korn234
Pov: Tłumaczysz angielski tekst w google translatorze
0
@korn234 Busquets czesto ma problem przy powrocie bo nie ma takiej szybkosci, Pedri i Gavi to mlodziki i nie daja rady grac 90 minut na takiej intensywnosci, natomiast skrzydlowi wysoko ustawieni przy glupich stratach nie dadza rady wrocic. Ale problemy ze srodkiem pola przy kontratakach to mamy juz od kilku lat, a przy pressingu druzyna sie gubi i nie potrafi wykorzystac wolnych przestrzeni do kontry.
0
@Fetta tylko w pilce jest jedna zasada nie trac pilki jak druzyna jest wysoko bo kazda strata to kontra i nie wiem jaki szybcy sa zawodnicy zregoly nie zdaza.Natomiast gra wrzutkami w zageszczone pole karne zawsze stwarza takie ryzyko.Kiedys Barcelona dlugo trzymala pilke ale przyspieszala w odpowiednim momencie bylu podania prostopadle zaskakujace a teraz tego nie ma gra na afere i kontry przeciwnika