La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1171 Culés

19

Jak Barca zagrała tragicznie w defensywie, skoro Stegen miał kilka świetnych interwencji, a straciliśmy aż 3 bramki

3

@Comentateiro Dramat dramat i jeszcze raz dramat, jaki przewidujesz dalszy rozwój wydarzeń z tą drużyną?

2

@Kondziubarca Ja przewidziałem we wrześniu: Xavi do grudnia. Jeśli zostanie, to będziemy się bujać, Kounde i Araujo będą maskować różne deficyty bo to rzetelni obrońcy, ale Barca Xaviego nie jest spójnym zespołem, który realizuje jakiś pomysł. Jak grają pewnie w obronie, to fatalnie w ataku (1 mecz z Interem) Jak lepiej w ataku, to fatalnie w defensywie. Dla mnie pod batutą obecnego trenera, to zespół indywidualistów, bazujących na przebłyskach, a nie konsekwentnie grająca ekipa.

2

@Comentateiro Dokładnie mam takie same odczucia jak to ogladam... tylko kto za Xaviego? Tuchel? Ciężko o jakiś kandydatów

2

@Kondziubarca Teraz nic nie wymyślimy. Jak był ten Haag do wyciągnięcia z Ajaxu, to trzeba było go brać. Obecnie nie widzę nikogo do długofalowej pracy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?