La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

konto usunięte

4

Najsłabsza Boliwia w Am płd bije lekko 10/11 tuzów w eliminacjach euro i ekipy zostały policzone tak na szybko. Jak widzę znawców, którzy uważają, że eliminacje strefy CONMEBOL, to pastwiska i w zasadzie oprócz Argentyny i Brazylii, nie ma tam mocnych ekip, to szczerze współczuję. Nawet najsłabsze ekipy nadrabiają zaangażowaniem i często brutalnością, a stadiony niektórych państw są położone na takich terenach, że europejska drużyna będzie w przerwie podłączona do tlenu ( dosłownie).

5

@AFA90 najsłabsza Boliwia w La Paz to jeden z najtrudniejszych meczów w eliminacji CONMEBOL. Nawet najsłabszą Boliwię masz de facto tylko 1 raz w ramach tego bardzo łatwego spotkania.

0

@AFA90 Niech ta Boliwia przyjedzie do Europy, dostanie w łeb nawet od Luksemburga

0

@AFA90 przecież z grupy I to ta Boliwia by nawet awansowała xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?