La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

konto usunięte

3

A jeszcze 3 na dzisiaj kupony w grze :D
Jeden niech wejdzie i juz plus będzie bo teraz to prawie na 0 jestem :D
Spoko sprawa mimo, ze narazie gram za mała stawkę na tym patencie co wam mówiłem z kuponami na ako 3-5 :D @Lionel_Messi10 @Medium
https://zapodaj.net/images/840555867226f.jpg

Najważniejsze czego się trzymam to nie dawać tego samego typu na więcej niż 1 kupon

0

@Rust_Cohle Odważnie z tym Atletico

konto usunięte

0

@Medium nieee.
W tym sezonie jakoś mi wchodzą z nimi takie overki.
W 9 ostatnich meczach Atletico padały minimum 2 bramki

0

@Rust_Cohle Ja mam nadzieję, że Bilbao jakimś cudem wygra :P A jak nie to Club Brugge i Real na dzisiaj i reszta jutro :P

1

@Rust_Cohle Kohelus mogles na priw dac to bym zagral ehh :) Ty nie dobry :'((

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 więcej kupow i bezpiecznych w miarę. Ten i tak był wyjątkiem bo chce się mieścić w 2-3 zdarzenia na jednym kuponie.

1

@Lionel_Messi10 PSG win + gol Mbappe Brugge win i Real win kursik 4.5

0

@Rust_Cohle Na jutro jak będziesz kleił to wrzuć Mi na priw :) zagram z Toba bo i tak z konta dzis kase wybrałem zostawilem 30zl na pogranie to wyślij coś mordo :))

0

@Medium Tez dobre kombo ale dzis odpuszczam mordo, dzis piwko spijam i sie delektuje smakiem haha jutro cos pogram ;D

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10
Wrzucę jutro wszystkie kupony rano na jutro.
Pewnie koło 10:00 to Cię oznacze

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 @Medium ja na jednym mam dubla:
Bayern strzeli w obu połowach
PSG strzeli w obu połowach

Ako 4.15

0

@Rust_Cohle elegancko to zieloności mordeczko i jutro oznaczaj to pogram z Tobą :) jak nie wygram to nie będę płakał jak co niektórzy ;) bo lubie sobie pograć nawet dla satysfakcji czy zabawy :) pozdro i zdrowie :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?