- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1417 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1417 Culés
3
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/c802rCNSdk8ilKr0B3nLtEcf6eEtNQoc.mp4
Wstawiam tłumaczenie bez przekleństw
UA żołnierze i zostawiony przez swoich RUS żołnierz. Obwód Charkowski.
(UA) - W którą stronę Wasi odeszli? W tamtą? Gnoju. Masz przerabane su... (Zauważa że RUS ma nogę pod gruzami) A, no nogę teraz muszę Ci odciąć. Chłopaki, potrzebuję tu kogoś żeby mnie osłaniał od strony tej działki.
(RUS) - Słuchaj, dobij mnie.
(UA) - Nie ma sprawy. Strasznie, co?!
(Inny UA żołnierz) - Dobiłeś?
(UA) - Nie. Idź tam i osłaniaj mnie od strony działki, a ja spróbuję go stamtąd wydostać. (Zwraca się do RUS) Nie jesteśmy takimi skurw.. ak Wy (żeby dobijać rannych).
(UA) - Osłaniaj mnie stąd. (Zwraca się do RUS) Gdzie masz broń?
(RUS) - Tam
(UA) - Gdzie "tam", gnoju? (do innego UA) Osłaniaj, trzymaj ten sektor. (do RUS) Gdzie jesteś ranny, gnoju?
(RUS) - Noga
(UA) - Skąd ty jesteś? Szybko!
(RUS) - Kostroma.
(UA) - "Kostroma" jesteśmy teraz w Kupiańsku!
(RUS) - Jestem medykiem!
(UA) - Co ty pier.. jakim medykiem?
(RUS) - Poważnie, jestem medykiem
(UA) - To po kiego ty ludzi zabijać przyjechałeś?!
(RUS) - Nikogo nie zabiłem
(UA) - Co ty mi tutaj bajki opowiadasz. Na BTRze przyjechał, (wyzwiska)
(RUS) - Jestem medykiem!
(UA) - Oh.. masz zmiażdżoną nogę, masz przerabane chłopie. (do innego UA) Nie damy rady go stamtąd wyciągnąć, dopóki nie odholujemy ten BMP.
Inny UA) - Czemu? Może jednak da się.
(UA) - Nie, on ma nogę pod gruzami.
(Inny UA) - Aaa, tam jest zawalone, już widzę
(UA) - "Medyk"... gdyby rzeczywiście byłbyś medykiem, nie przyjechałeś by tutaj zabijać cywilów
(RUS) - Jestem medykiem, nikogo nie zabiłem
(UA) Co ty mi tu gadasz te bajki, jesteś na BTRze tutaj, z bronią!
(RUS) - Tylko wskazałem drogę...
(UA) - Aha, tak, " tylko drogę"...