La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

3

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/10/c802rCNSdk8ilKr0B3nLtEcf6eEtNQoc.mp4
Wstawiam tłumaczenie bez przekleństw

UA żołnierze i zostawiony przez swoich RUS żołnierz. Obwód Charkowski.

(UA) - W którą stronę Wasi odeszli? W tamtą? Gnoju. Masz przerabane su... (Zauważa że RUS ma nogę pod gruzami) A, no nogę teraz muszę Ci odciąć. Chłopaki, potrzebuję tu kogoś żeby mnie osłaniał od strony tej działki.
(RUS) - Słuchaj, dobij mnie.
(UA) - Nie ma sprawy. Strasznie, co?!
(Inny UA żołnierz) - Dobiłeś?
(UA) - Nie. Idź tam i osłaniaj mnie od strony działki, a ja spróbuję go stamtąd wydostać. (Zwraca się do RUS) Nie jesteśmy takimi skurw.. ak Wy (żeby dobijać rannych).
(UA) - Osłaniaj mnie stąd. (Zwraca się do RUS) Gdzie masz broń?
(RUS) - Tam
(UA) - Gdzie "tam", gnoju? (do innego UA) Osłaniaj, trzymaj ten sektor. (do RUS) Gdzie jesteś ranny, gnoju?
(RUS) - Noga
(UA) - Skąd ty jesteś? Szybko!
(RUS) - Kostroma.
(UA) - "Kostroma" jesteśmy teraz w Kupiańsku!
(RUS) - Jestem medykiem!
(UA) - Co ty pier.. jakim medykiem?
(RUS) - Poważnie, jestem medykiem
(UA) - To po kiego ty ludzi zabijać przyjechałeś?!
(RUS) - Nikogo nie zabiłem
(UA) - Co ty mi tutaj bajki opowiadasz. Na BTRze przyjechał, (wyzwiska)
(RUS) - Jestem medykiem!
(UA) - Oh.. masz zmiażdżoną nogę, masz przerabane chłopie. (do innego UA) Nie damy rady go stamtąd wyciągnąć, dopóki nie odholujemy ten BMP.
Inny UA) - Czemu? Może jednak da się.
(UA) - Nie, on ma nogę pod gruzami.
(Inny UA) - Aaa, tam jest zawalone, już widzę
(UA) - "Medyk"... gdyby rzeczywiście byłbyś medykiem, nie przyjechałeś by tutaj zabijać cywilów
(RUS) - Jestem medykiem, nikogo nie zabiłem
(UA) Co ty mi tu gadasz te bajki, jesteś na BTRze tutaj, z bronią!
(RUS) - Tylko wskazałem drogę...
(UA) - Aha, tak, " tylko drogę"...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?