La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1691 Culés

konto usunięte

0

Jest jakiś GM online?

2

@Rust_Cohle [GM] Witam, na Twoim koncie wykryliśmy nielegalne oprogramowanie, które wiąże się z blokada konta, podaj login i hasło, abyśmy mogli zweryfikować konto inaczej Twoje konto zostanie zablokowane

2

@Rust_Cohle tak, podaj passy to ci dodam do konta fmski +9

konto usunięte

1

@Medium @Transu96 najlepsze były czasy jak nie pokazywał się lvl przy nicku i na czacie i wyzywales jakiegoś boba 20lvl na pvp mając założona tygre+6, a jak akceptował to ciach i zmiana eq xD

0

@Transu96 Chcesz wystąpić w filmiku? Ja stanę daleko od Ciebie, a Ty na chwilę wyrzucisz riba na ziemię
Ty chwilę później: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1664992279Z86HMfCf65gQzWeFV2HuCC,w400.jpg

0

@Medium raz jednego typa wrobiłem że to taki bug i że nie widać 0 na handlu i kupiłem ribka +8 za 1kk zamiast 10kk xD

konto usunięte

2

@Transu96 kurde okno handlu mi się zacięło dawaj jeszcze raz ( podkłada fmsa +0 zamiast +9 ) xD

0

@Transu96 Ja pamiętam jak na feniksie grałem surą bm 79 lvl i przerzucałem sobie kupiona lwia 9 10 l 6 inta, byłem już tak zmęczony, że nawet nie zauważyłem kiedy ja wrzuciłem randomowi na handel, a nie sobie, aż mi się grać odechciało i wymieniłem wszystko na Pandorę, to była końcówka 2012 roku xD

0

@Rust_Cohle lepiej nie cwaniakuj bo woj jeszcze stoi
https://zapodaj.net/images/0c9baebce3e41.jpg

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?