La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

4

Promotor mi właśnie przekazał ze możliwe ze zdalne mi zrobią od grudnia bo uczelni nie stać na grzanie XDD Witamy w Polsce

17

@Janas11224 potrzebujesz ekstra uczelni żeby grzać? idziesz do żabki i sam grzejesz, uczelnia ci nie jest do niczego potrzebna

0

@Janas11224 W Białymstoku na uczelni to samo.

0

@Janas11224 ja się wczoraj swojego pytałem i mówił, że nic nie wie, albo po prostu nie chciał powiedzieć :C

0

@Janas11224 przeciez to wiadomo od wrzesnia, że bedzie zdalne w listopadzie przez mrozy, bo nie tylko uczelni, ale też szkół nie stać na utrzymanie, żeby uczniowie nie marzli. Rozporządzenie zmienili nawet specjalnie, że już nie tylko pod covid można podpiąć zdalne.

0

@kuz to nie wiedziałem nawet, szczerze to sie się spodziewałem ze dotknie to moją uczelnie. Oczywiście jestem z tego zadowolony bo mi pasują zdalne bo se do roboty mogę chodzić częściej ale No chore co się dzieje

konto usunięte

0

@Janas11224 Witamy w Polsce?
W Uk zastanawiaja sie czy nie wprowadzic 4 albo nawet 3 dni szkolnych z tego samego powodu.
A wyspy podobno takie bogate :)

0

@El dominatore witamy w Europie*

konto usunięte

0

@Janas11224 Łi ar not part of jurop enymor. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?